CWG 2022 India Day9 CANLI: Ravi Dahiya ve Vinesh Phogat güreşte manşet aksiyon, Amit Panghal, Nikhat Zareen yarı finalde: CANLI izleyin


CWG 2022 Hindistan Day9 CANLI: Hindistan Cuma günü Güreşte altı madalya kazandıktan sonra, sporda bir başka iyi madalya…

CWG 2022 Hindistan 9. Gün CANLI: Hindistan Cuma günü Güreş’te altı madalya kazandıktan sonra, İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları 2022’nin 9. Günü’nde sporda Ravikumar Dahiya ve Vinesh Phogat’ın başrolde olduğu sporda bir başka iyi madalya kazanması bekleniyor. Hintli Boksörler Amit Panghal, Nikhat Zareen ve Nitu Ganghas da en az bronz madalya garanti ettikten sonra finalde yer almaya çalışacaklar. Bu arada, Hindistan’ın Erkek Hokey takımı yarı finalde Güney Afrika ile karşılaşacak. InsideSport.IN’de CWG 2022 LIVE güncellemelerini takip edin

CWG 2022 India Day9 CANLI: Güreşte Ravi Dahiya ve Vinesh Phogat manşet eylemi, Boksörler Amit Panghal, Nikhat Zareen finale girmek için görünüyor, Hindistan Erkekler Hokey takımı yarı finalde Güney Afrika ile karşı karşıya – Commonwealth Games 2022 CANLI güncellemelerini takip edin

  CWG 2022 India Day9 CANLI: Güreşte Ravikumar Dahiya ve Vinesh Phogat manşet eylemi, Boksörler Amit Panghal, Nikhat Zareen finale girmeye çalışıyor, Hindistan Erkekler Hokey takımı yarı finalde Güney Afrika ile karşı karşıya - Commonwealth Games 2022 CANLI güncellemelerini takip edin
CWG 2022 India Day9 CANLI: Güreşte Ravikumar Dahiya ve Vinesh Phogat manşet eylemi, Boksörler Amit Panghal, Nikhat Zareen finale girmeye çalışıyor, Hindistan Erkekler Hokey takımı yarı finalde Güney Afrika ile karşı karşıya – Commonwealth Games 2022 CANLI güncellemelerini takip edin

CWG 2022 Hindistan 9. Gün Programı

15:30 IST – Kriket – İngiltere – Hindistan – Yarı Final

16:30 IST – Lawn Bowls – Erkekler Dörtlü Finali – Hindistan – Kuzey İrlanda

22.30 IST – Hokey – Hindistan – Güney Afrika – Yarı Final

Masa Tenisi

14:00 PM IST – Çift Bayanlar Son 16 Turu – Manika Batra / Diya Chitale vs Hosenally / Jalim

14:00 PM IST – Çift Bayanlar Son 16 Turu – Sreeja Akula / Reeth Tennison vs Thomas Wu Zhang / Lara Whitton

02:40 IST – Tek Erkekler Çeyrek Finalleri – Sharath Kamal vs Yong Izaac Quek

03:25 IST – Tek Erkekler Çeyrek Finalleri – Sathiyan G vs Sam Walker

03:25 IST – Tek Erkekler Çeyrek Finalleri – Sanil Shetty vs Liam Pitchford

16:10 IST – Tek Bayanlar Yarı Finalleri – Sreeja Akula vs Tianwei Feng

04:55 IST – Çift Erkekler Yarı Finalleri – Sharath Kamal / Sathiyan – Lum Nicholas / Luu Finn

06:00 PM IST – Karışık Çiftler Yarı Finalleri – Sharath Kamal / Sreeja Akula – Lum Nicholas / Jee Minhyung

22:45 IST – Tek Erkekler Sınıfları 3-5 Bronz Madalya Maçı – Raj Alagar vs Isau Ogunkunle

01:00 AM IST – Tek Bayanlar Sınıfları 3-5 Altın Madalya Maçı – Bhavina Patel vs Christiana Ikpeoyi –

Atletizm ve Para Atletizm

02:30 IST – Kadınlar 10km Yarış Yürüyüşü, Final, Priyanka Goswami, Bhawna Jat

02:30 IST – Bayanlar Gülle Atma F55-57, Final, Sharmila Santosh, Poonam Sharma

05:15 IST – Bayanlar 4 X 100m Bayrak Yarışı, 1. Tur, Dutee Chand/Hima Das/Srabani Nanda/Siml Noormblakal Samuvel

05:45 IST – Erkekler 3000m Engelli Koşu, Final, Avinash Sable

23:00 IST – Erkekler 5000m, Final, Avinash Sable

Güreş

15:00 IST – Kadınlar Serbest Stil 76kg, Ön Turlar Çeyrek Finaller Yarı Finaller ve Röpeşaj, Pooja Sihag

15:00 IST – Erkekler Serbest Stil 57kg, Ön Turlar Çeyrek Finaller Yarı Finaller ve Röpeşaj, Ravi Kumar Dahiya

15:00 IST – Erkekler Serbest Stil 74kg, Ön Turlar Çeyrek Finaller Yarı Finaller ve Repechage, Naveen

15:00 IST – Erkekler Serbest Stil 97kg, Ön Turlar Çeyrek Finaller Yarı Finaller ve Röpeşaj, Deepak

15:00 IST – Bayanlar Serbest 50kg, Ön Turlar Çeyrek Finaller Yarı Finaller ve Röpeşaj, Pooja Gehlot

15:00 IST – Bayanlar Serbest 53kg, Ön Turlar Çeyrek Finaller Yarı Finaller ve Repechage, Vinesh Phogat

Badminton

16.20 IST – Tek Bayanlar Çeyrek Finali – PV Sindhu vs Jin Wei Goh

18:00 IST – Tek Bayanlar Çeyrek Finali – Aakarshi Kashyap vs Kirsty Gilmour

22:00 IST – Tek Erkekler Çeyrek Finali – Kidambi Srikanth vs Toby Penty

22.50 IST – Çift Bayanlar Çeyrek Finali – Treesa Jolly / Pullela Gopichand

11.40 PM IST – Çift Erkekler Çeyrek Finali – Satwiksairaj Rankireddy / Chirag Shetty

Boks

Boks – 15:00 IST – 45kg Üzeri Bayanlar – 48kg (Minimum), Yarı Finaller, 1 Nitu Ganghas

Boks – 03:30 PM IST – Erkekler 48 kg Üzeri Yarı Final, 1, Amit Panghal

Boks – 07:15 IST – 48kg Üzeri Bayanlar – 50kg (Hafif Uçuş), Yarı Final, 2, Nikhat Zareen

Boks – 20:00 IST – 57kg Üzeri Bayanlar Yarı Finalleri 1, Jaismine

Boks – 01:30 AM IST – Erkekler 92 kg Üzeri Yarı Finaller 1, Sagar

Squash – 05:15 IST – Çift Erkekler Çeyrek Finali – Velavan Senthilkumar / Abhay Singh vs Ng Eain Yow / Yuen Chee Wern

Squash – 18:45 IST – Karışık Çiftler Yarı Finali – Dipika Pallikal / Saurav Goshal vs Joelle King / Coll Paul

CWG 2022 India Day9 CANLI: Güreşte Ravi Dahiya ve Vinesh Phogat manşet eylemi, Boksörler Amit Panghal, Nikhat Zareen finale girmek için görünüyor, Hindistan Erkekler Hokey takımı yarı finalde Güney Afrika ile karşı karşıya – Commonwealth Games 2022 CANLI güncellemelerini takip edin




Kaynak : https://www.insidesport.in/cwg-2022-india-day9-live-ravi-dahiya-vinesh-phogat-headline-action-in-wrestling-boxers-amit-panghal-nikhat-zareen-look-to-enter-final-india-mens-hockey-team-faces-south-africa-in-semifinal-f/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir